wypożyczalnia rowerów sopot
wypożyczalnia rowerów gdańsk

Wypożyczalnia

Giant Aspiro RS4

Rower trekkingowy z kolekcji 2012 z wyposażeniem (bagażnik, błotnik, nóżka). Lekka aluminiowa rama, widelec amortyzowany, 7 biegów,  koła 28'. Komfort i funkcjonalność.

Giant Aspiro RS4

NOWOŚĆ!!!

Rowery dziecięc​e i młodzieżowe 

Rower trekkingowy  z kolekcji 2012 z wyposażeniem (bagażnik, błotnik, nóżka). Lekka obniżona aluminiowa rama, widelec amortyzowany, 7 biegów,  koła 28'. Komfort i funkcjonalność.

Trek 4500 Disc

Rower górski z kolekcji 2011 w rożnych rozmiarach. Najwyższej klasy komponenty,  9 biegów,  koła 26',  hamulce hydrauliczne. Lekki i wytrzymały.

Do każdego roweru Gratis

+

+

Foteliki, przyczepki i kaski 

Atestowane foteliki, przeznaczone do łatwego i całkowicie bezpiecznego przewożenia maluchów ważących do 22 kg. Wyposażone w  regulowany 3-punktowy pas bezpieczeństwa, regulowane podnóżki, wygodną wyściółkę.

Przyczepki rowerowe odpowiednie do przewożenia dzieci do 44 kg. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zintegrowany hamulec postojowy, odblaskowe paski dookoła, duże okna z filtrem UV.

W zestawie z fotelikami oferujemy kaski dziecięce.

Informacja IT

Wypożyczalna rowerów w Sopocie, dysponuje niezbędnymi materiałami informacyjnymi, mapami i fachową wiedzą na temat Sopotu i miejsc w Trójmieście, które warto odwiedzić z perspektywy dwóch kółek. Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycje tras rowerowych z mapami.

Nowa kolekcja marki Kross Hexagon na kołach 20", 24", 26".

Przyczepki rowerowe Giant kolekcja 2013.

wypożyczalnia rowerów sopot, rent a bike sopot, tourbike

© 2013 by TourBike

  • Wix Facebook page
  • Wix Google+ page